Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Tajne Podzemnih Baza : Dulce

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

Tajne Podzemnih Baza : Dulce Empty
PostajNaslov: Tajne Podzemnih Baza : Dulce   Tajne Podzemnih Baza : Dulce Icon_minitimened srp 19, 2009 11:05 am

Evo spisak tajnih baza koje se nalaze samo u Americi :

Dulce, Sunspot, Datil, Corona, Taos Pueblo i Albuquerque (svi u New Mexicu); u Koloradu su Delta, Grand Mesa, i Colorado Springs; u Kaliforniji su Needles, Edwards AFB, Tehachapi Mountains, Ft. Irwin, Norton AFB i Morongo Valley; šest ih je u Nevadi Blue Diamond, Nellis AFB, Groom Lake, Papoose, Quartzite i Tonopah.

Dulce nosi skrovitu tajnu. Navodno, pod zemljom je zajednička biogenergetska laboratorija vlade i vanzemaljaca u kojoj se odvijaju bizarni eksperimenti na ljudima i životinjama.
Slijede svjedočanstava ljudi sa površine. Po meni, najinteresantnije je ono koje dolazi od službenika osiguranja Thomasa C. koji je bio visoko rangiran u zajedničkoj hijerarhiji. Nakon godina provedenih u Dulce i drugim bazama, odlučio je da dezertira i ponese niz dokaza (fotografije, projekti, predmeti i sl.) sa sobom. Njegove video kazete se mogu naručiti na američkom tržištu.
Koristeći malu kameru, Thomas je napravio preko 30 fotografija u okviru višekatnog podzemnog kompleksa. Prikupio je dokumente i video traku iz sigurnosne kamere iz Kontrolnog Centra koja je snimala hodnike, laboratorije, vanzemaljce (!), i zaposlene. Napustio je objekt, napravio pet kopija i sakrio originale. Kada je otišao kući po ženu i djecu tamo je vec bio kombi sa vladinim agentima. Shvatio je da ga je izdao K. Lomas (jedan od kolega kojem se ispovjedio). S obzirom da je znao da će se sigurno provesti biološki eksperimenti na njima, odlučio je da se skriva. Ovo se dešavalo prije desetak godina. Thomas je danas u pedesetim godinama. Karijeru je započeo tajnim treningom u fotografiji u podzemnoj bazi u državi West Virginia. Sedam godina je radio za Američku avijaciju. 1971. odlazi da radi za Rand Corp. u Santa Monica, California, da bi 1977. bio prebačen u Dulce bazu. U to vrijeme, kolega istraživač, također zaposlen kao službenik osiguranja u Sante Fe u, privatno je istraživao UFO fenomene i djelovanje Masonskih i Wicca grupa u regionu. Oni su zajedno odgledali Thomas ove fotografije, videa i dokumente iz Dulce baze. Crteži koji su napravljeni po tome kasnije su cirkulirani u UFO zajednici pod nazivom "Dulce Papers".
Dulce baza je napravljena na nekoliko podzemnih nivoa. Što se spušta niže potrebne su posebne dozvole za kretanje; smanjuje se broj ljudi koji se mogu kretati na dubljim nivoima. Thomas je posjedovao ULTRA 7 dozvolu što znači da je mogao da ide do sedmog nivoa ispod zemlje.
‘Ja sam znao za sedam sub nivoa, ali ih je mozda bilo još... Većina vanzemaljaca su na nivoima 5, 6 i 7... Njihove prostorije za smještaj su na petom nivou. Jedini znak na engleskom jeziku nalazi se u šatl stanici na kojem pise: "Za Los Alamos" (Od Dulce baze do baze u Los Alamosu je oko 150 km.)
Veza ide od Dulce baze do baze Page (Arizona), zatim do slijedeće podzemne baze ispod Area 51 (Nevada). Drugi pravci su prema bazama: Taos, Datil i Carlsbad (New Mexico), Colorado Springs i Creed (Colorado). Postoji bogata mreža u kojoj operira podzemni šatl koji se siri u globalni sistem tunela i podzemnih gradova. U Dulce bazi većina znakova na vratima i hodnicima su na jeziku vanzemaljaca ili na univerzalnom slikovnom jeziku koji je razumljiv i ljudima i vanzemaljcima.
Nakon drugog nivoa svi bi bili izmjereni goli, a onda bi dobili uniformu. Posjetioci su imali krem uniforme sa rajferšlusom. Težina osobe bi bila stavljena na kompjutersku osobnu kartu svaki dan. Ako bi se primjetila promjena u težini većoj od tri paunda (oko 1,5 kg), fizički pregled i x zračenje bi uslijedilo. Vage za težinu su postavljene ispred svih delikatnih oblasti te su ugrađene u pod ispred prolaza i kontrolnih panela. Osoba bi postavila svoju kompjutersku kartu u slot, ukucala brojčanu šifru. Težina i kod se moraju poklopiti da se vrata otvore. Neslaganje daje znak za uzbunu.
Nikome nije dozvoljeno da nešto nosi u osjetljivim dijelovima baze. Sve što ulazi se pregleda na traci putem x zraka. Isti metod je i kod napuštanja baze. Liftovi se kontroliraju magnetno; nema kablova. Magnetni sistem je unutar zidova. Ne postoje normalne električne kontrole. Sve je kontrolirano naprednom magnetnom tehnikom, uključujući osvjetljenje. Nema regularnih sijalica. Tuneli su osvjetljeni fosfornim jedinicama. Nivo jedan sadrži garažu za održavanje prolaza i podzemnih ulica. Nivo 2 ima garaze za vozove, šatlove, mašine za kopanje tunela i za održavanje diskova.
Na nivou 4 su u toku proučavanja na ljudskoj auri, kao i aspekti telepatije, hipnoze i snova. Saznalo se, između ostalog, kako odvojiti bioplazmicko tijelo od fizickog tijela (!?) ljudi i kako postaviti matricu "vanzemaljskog identiteta" u ljudsko tijelo nakon odvajanja ljudske duše!
Nivo 6 je privatno nazvan "Hol Noćne More". Sadrži genetičke laboratorije gdje se odvijaju pokusi na ribama, pticama i miševima. Životinje ne sliče svojoj originalnoj formi. U nekoliko kaveza su ljudi sa više ruku i nogu te humanoidi koji nalikuju na slijepe miševe visoki do 2 m.
Vanzemaljci su naučili ljude mnogo o genetici; stvari koje su korisne i one koje se opasne. Greysi (vrsta vanzemaljaca) (pogledaj sliku na početku posta) i reptiloidi (reptilijanci iz prošlog posta) (drugi tip vanzemaljaca) su visoko analitički i tehnološki orijentirani. Imali su drevne konflikte sa Nordijcima (treća vrsta humanoidnih vanzemaljaca) i možda se ovdje pripremaju za neki budući konflikt. Intenzivno rade na kompjuterskim i bio inžinjerskim naukama; sa našeg stanovišta čine nehumane eksperimente prema drugim vrstama.
Osnovne vladine institucije koje su uključene u genetska istraživanja (tzv. genom projekti) su pripadnici: Ministarstva za Energiju (osobito Nevada test lokacija), Nacionalni Zdravstveni Institut, Nacionalna Naučna Fondacija, Medicinski Institut Howard Huges i Dulce Podzemna Laboratorija kojom upravlja DOE. Vođa genetskih projekata za Los Alamos i Dulce je Larry Deaven.
Uobičajeni oblik reprodukcije je poliembrionij. Svaki embrij se dijeli na 6 do 9 individualnih jedinica uz pomoć "formule" kombinacije plazme, deoksihemoglobin, albumin, lisozim, cation, amniotski fluidi i dr.
Često sam, (prica Thomas), krečući se sedmim nivoom, nailazio na kaveze sa ljudima. Red za redom, hiljade ljudi sa tragovima genetskih manipulacija, uključujući i humanoidne embrije, su držani u hladnjačama. Najčesće su bili nepokretni, ali povremeno su plakali i molili za pomoć. Nama je bilo rečeno da su nepovratno poludjeli te da su bili uključeni u visokorizične projekte testiranja droga za liječenje ludila. Rečeno nam je da nikada ne razgovaramo s njima. U početku smo vjerovali u priču. Napokon je 1978. mala grupa zaposlenih otkrila istinu. Tako su započeli Dulce ratovi.’’

Izgleda da X - Files i ostala naucna fantastika postaju...Cinjenice !


[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Tajne Podzemnih Baza : Dulce Empty
PostajNaslov: Re: Tajne Podzemnih Baza : Dulce   Tajne Podzemnih Baza : Dulce Icon_minitimened srp 19, 2009 11:06 am

evo i ja sam googlao i pronasao nesto. Ovo je prica jendog "svjedoka", koji tvrdi da ta baza postoji....procitajte pa cete shvatiti o cemu govorim....znam da je dugo ali virijedi...




Dakle kaže Phil:

Ja sam geološki i gradjevni inžinjer i radio sam za vojsku. Radio sam 17 godina na gradjenjima tunela i podzemnih baza sa metodama "raspršivanja" kamena - oni imaju tehnologiju koja učini da se kamen doslovce "rasprši / istopi".

Oni imaju laserske mašine za bušenje koje mogu probiti tunel dug SEDAM MILJA (11,6 KILOMETARA) U JEDNOM DANU.

ZA SVAKU GODINU koja prodje vojna tehnologija se razvije za otprilike 44,5 godine unapred.

Pomogao sam da se izgrade dvije GLAVNE PODZEMNE BAZE u SAD-u koje imaju ulogu u tome što se podrazumijeva sa "Novi Svjetski Poredak".

Prva je DULCE, New Mexico. Baza ima 7 NIVOA i duboka je 4 KILOMETRA.

U toj bazi sam bio sam involviran 1979 godine u bitku sa Greysima. Ja sam jedan od tri preživjela. 66 vladina agenata i zaposlenika su ubijeni. Počelo je tako da smo bili poslani dolje da vidimo koja bi bila najbolja metoda za raspršivanje kamena i slučajno smo se našli usred velike spilje PUNE GREYSA.Ubio sam dva. Jedan od njih me je pogodio u prsa i dobio sam veliku dozu kobaltne radijacije. Zbog toga sam dobio rak i sada umirem jer sam radio za saveznu vladu. Mogao bih poživjeti jos najviše 6 mjeseci. Ima još dva čovjeka koja su preživjela ovo, jedan ne želi govoriti, drugom je zabranjeno da govori o tome.

Poslije sam saznao da oni žive VEĆ JAKO DUGO na našoj planeti, možda i milion godina.

Alieni su abnormalni lažljivci. Sve što su do sada rekli američkoj vladi o njihovim planovima je jedna VELIKA LAŽ. Tvrdnje aliena nisu vrednije više od papira na kojem su pisane.

CRNI budget je tajni budget koji se sakriva od američkog stanovništva i kongresa i stvara se od 25% bruto nac. produkta u SAD-u. Trenutno iznosi oko 1,3 triliona dollara svake dvije godine. Trilion dolara je TISUĆU MILIJARDI dolara. ZA TAJ BUDGET NE POSTOJI KNJIGOVODSTVO!

CRNI budget se koristi za "crne programe", na primjer podzemne baze duboko ispod zemlje. Trenutno postoje 129 baza ispod zemlje u SADu. (godine 1995) Oni su do sada izgradili 129 baza radeci dan i noć bez prestanka sve od ranih 1940 godina.

Neke od njih su izgradjene i PRIJE TOGA. Te baze su u osnovi DUGACKI PODZEMNI GRADOVI povezano sa brzim MAGNETNO LEVITIRAJUĆIM vlakovima koji imaju brzinu do 2 Macha (na temperaturi od 15°C 1 Mach iznosi 1225 km/h u atmosferi.)

Prosječna dubina tih baza je preko 1,5 kilometara, a to su praktički ČITAVI PODZEMNI GRADOVI.

Vladavina u SADu uopće nije demokracija, nego tehnokracija i jedan oblik feudalne vladavine.

Ovi ljudi postaju toliko opasni, da ih možemo smatrati našim najgorim neprijateljima.

Oni NAS ljude SMATRAJU GLUPLJIM OD MORONA.

MI na Zemlji dobijemo male "otpatke" njiohove tehnologije: na primjer novu vrstu kompjutora ili slično, isto kao kad smo mi davali staklene perle Indijancima.

Oni grade 2 PODZEMNE VOJNE BAZE SVAKE GODINE.

ONI GRADE 2 KONCENTRACIONA LOGORA svakih 7 MJESECI.

SVAKA BAZA KOSTA izmedju 17 i 31 MILIJARDI DOLARA. SVAKA TA BAZA ZAPOSLJVA oko 1800 do 10 000 namještenika. TO SE SVE FINANCIRA IZ CRNOG / skrivenog BUDGETA.

Htio bi da vam SKRENEM PAŽNJU na ono ŠTO se zbilja dešava u vezi sa ovim bazama. Jer ljudima je konstantno SKRIVANO znanje o tome o ČEMU SE ZAPRAVO radi. MI ZNAMO SAMO 5% ISTINE od onoga sta se stvarno DEŠAVA.

Nedavno sam saznao da je zapravo PRAVA NAMJENA TIH BAZA da najvjerovatnije služe kao STRATEŠKE BAZE U SLUČAJU RATNOG ZAKONA i da ce zapravo služiti KAO KONCENTRACIONI LOGORI ILI fabrike u kojima ce raditi LJUDSKO ROBLJE u sklopu NOVOG SVJETSKOG PORETKA. I da oni imaju u planu da sruše američki ustav.

Onda sam dao otkaz.

MI SE MORAMO INFORMIRATI, MI MORAMO ZNATI O ČEMU SE RADI.

MI MORAMO NASTAVITI PRIČATI O TOME I DRŽATI govore O TOME.

DO sada sam od početka godine imao 13 pokusaja ubistva. Na različite načine.

Vladajući ljudi su jednostavno BEZBOŽNI. Ja vjerujem da savezna vlada ima u planu porobljavanje naroda Sjedinjenih Americkih Drzava. SVAKE godine NESTANE oko 1 000 000 ljudi. ŠTO MISLITE ZAŠTO i kako i kuda ti ljudi nestaju?

Koliko puta ste čuli o crnim helikopterima i raznim drugim čudnim letjelicama koji lete unaokolo?

Postoje 64 000 (godine 1995) CRNA HELIKOPTERA koji u sebi sadrze vanzemaljsku tehnologiju u SADu. Tehnologiju koja NIJE PRODUCIRANA na ZEMLJI.

SVAKOG SATA SE IZGRADI JEDAN NOVI.

ZAŠTO SAVEZNA VLADA treba toliki broj helikoptera, osim ako nemaju u planu da nas porobe?

Postoje letjelice novih tehnologija - B2 bomberi ili naprimjer F-117A avioni (158 takvih F-117A aviona 1995 godine) koje su nevidljive za radar. (avioni "stelt tehnologije")

ŠTO MISLITE ODAKLE NAMA TA NAPREDNA TEHNOLOGIJA? Ti avioni u sebi sadrže vanzemaljsku tehnologiju.

ONI VAS MOGU VIDJETI KAD ŠETATE IZ JEDNE SOBE U DRUGU DOK PRELETAVAJU VAŠU KUĆU. (godina 1995) Znam jednog čovjeka već 30 godina koji radi za "Gunderson Steel Fabrication," gdje izgradjuju VAGONE ZA ZELJEZNICU. Jednog dana je dosao k meni, uzbudjen i rekao mi da "izgradjuju VAGONE ZA ZATVORENIKE". Bio je nervozan. Gunderson je, kaze on, dobio ugovor sa saveznom vladom da izgradi 107 200 vagona, svaki sa 143 para OKOVA za zatvorenike. Ako pomnozite 107 200 sa 143 para OKOVA dodjete na sumu od 15 000 000. 15 000 000 LJUDI.

Ovo je vjerovatno broj ljudi koji se na slažu sa saveznom vladom, a koji bi bili u slučaju objavljivanja RATNOG ZAKONA TRANSPORTIRANI U KONCENTRACIONE LOGORE DILJEM AMERIKE.

Alex Christopher: Gospodin sa kojim sam radio, Phil Schneider je rekao da su prošle godine (1995) za vrijeme konstrukcije aerodroma oni povezali PODZEMNI AERODROM u Denveru sa DUBOKOM PODZEMNOM BAZOM takodjer ispod aerodroma. On mi je rekao da je ta baza ima najmanje 8 NIVOA u DUBINU i da ispod Denverskog aerodroma postoji PODZEMNI GRAD velik 7,2 KVADRATNA KILOMETRA i 141 KVADRATNI KILOMETRA siroka podzemna baza ispod aerodroma.

Alex Christopher: Ako je Phil u pravu, a sve sto mi je rekao je povezano sa tom dubokom bazom, za koju su njemu ponudjeni planovi da ih izgradi jos davne 1979, i povezano sa tim sto mi je taj drugi čovjek rekao privatno, onda se radi o tome da tamo DOLJE postoji GOMILA laboratorija KOJE KORISTE VANZEMALJCI a u kojima rade LJUDSKI ROBOVI. MNOGI OD TIH ROBOVA su DJECA. On je rekao da kada djeca dostignu točku u kojoj više ne mogu raditi, onda se zakolju na mjestu i budu pojedeni.

Dave Alan: Pojedeni od koga?

Alex Christopher: Vanzemaljaca. Ovo dolazi od čovjeka koji je dao svoj život da ova informacija izadje na vidjelo. On je radio dole skoro 20 godina i znao je sve što se dolje dešavalo.

Dave Alan: Hmmmmm. Koga ti vanzemaljci jedu?

Alex Christopher: Oni posebno vole mladu ljudsku djecu, koja nisu kontaminirana kao odrasli. Gospodin koji daje dosta tih informacija na vidjelo kaže da postoji NEVJEROVATAN BROJ DJECE KOJA SE love, hvataju i GRABE u ovoj zemlji.

Dave Alan: Preko 200 000 SVAKE GODINE.

Alex Christopher: I da ta DJECA SLUŽE kao GLAVNO JELO ZA VEČERU.
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

Tajne Podzemnih Baza : Dulce Empty
PostajNaslov: Re: Tajne Podzemnih Baza : Dulce   Tajne Podzemnih Baza : Dulce Icon_minitimened srp 19, 2009 11:13 am

Nisam uspio cijeli post procitati ali sam procatio vecinu pa sam zakljucio ....

Ovaj gospon Phil Very Happy je govorio o Novom Svjetskom Poredku...to mi je drago sto sam procitao jer gledao sam dokumentarac "Obama Deception" (Istina o Obami) i u njemu se samo govori o novom svjetskom poredku blablablaa a jos mi je draze sto je ovaj covjek rekao da to ima veze sa malim zelenim a u filmu se odnosi cisto sa politikom i Obaminom guzicom ( ako znate na sta mislim ) .....
Isto je moj brat citao kako americka vlada pravi nekakav otrov kojim se mogu zaraziti inskekti i oni to prenijeti na covjeka te da tako planiraju smanjiti svjetsku populaciju sa 6 milijardi na samo 1 milijardu !
Nekome je to smjesno nekome nije.....
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Tajne Podzemnih Baza : Dulce Empty
PostajNaslov: Re: Tajne Podzemnih Baza : Dulce   Tajne Podzemnih Baza : Dulce Icon_minitimened srp 19, 2009 11:38 am

Novi svjetski poredak je bila ideja ILUMINATA kada su krenuli u zestoki rat sa krscanskom crkvom. Onis u željeli da crkvu totalno odvoje od nauke. I smatra se da oni i danas postoje ali nema cvrstih dokaza. ali pricat cu vam vise o tome u novoj temi...
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Guest
Gost




Tajne Podzemnih Baza : Dulce Empty
PostajNaslov: Re: Tajne Podzemnih Baza : Dulce   Tajne Podzemnih Baza : Dulce Icon_minitimepon kol 03, 2009 6:34 pm

Risk je napisao/la:
Novi svjetski poredak je bila ideja ILUMINATA kada su krenuli u zestoki rat sa krscanskom crkvom. Onis u željeli da crkvu totalno odvoje od nauke. I smatra se da oni i danas postoje ali nema cvrstih dokaza. ali pricat cu vam vise o tome u novoj temi...

Mozes mi malo objasnit taj novi svjetski poredak ?
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Tajne Podzemnih Baza : Dulce Empty
PostajNaslov: Re: Tajne Podzemnih Baza : Dulce   Tajne Podzemnih Baza : Dulce Icon_minitimeuto kol 04, 2009 6:31 pm

ej to cu ti sutra objasnit u novoj temmi o ILUMINATIMA.....OK??
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Guest
Gost




Tajne Podzemnih Baza : Dulce Empty
PostajNaslov: Re: Tajne Podzemnih Baza : Dulce   Tajne Podzemnih Baza : Dulce Icon_minitimesub kol 15, 2009 3:52 am

h4x0r je napisao/la:
pa zar to nije ocito,i vjera spominje aliene,illuminati su alieni,a sto se tice americke vlade,to je skupina naj usranijih majmuna na svijetu

Americka vlada ti je najmocnija vlada na svijetu
Imaju oruzje i naprave za koje jos svijet nezna

To oruzje testiraj kod are-e 51

Takodje se sumnja da posjeduju i vanzemaljsku tehnologiju
Suspect
[Vrh] Go down
PEDERCINA




Posts : 74
Join date : 11.08.2009
Age : 28
Location : ma negdje kad skrenes lijevo pored desne kuce odozgo koja se kriza sa kucom lijevo al moras otici desno

Tajne Podzemnih Baza : Dulce Empty
PostajNaslov: Re: Tajne Podzemnih Baza : Dulce   Tajne Podzemnih Baza : Dulce Icon_minitimesub kol 15, 2009 11:53 am

NLO je napisao/la:
h4x0r je napisao/la:
pa zar to nije ocito,i vjera spominje aliene,illuminati su alieni,a sto se tice americke vlade,to je skupina naj usranijih majmuna na svijetu

Americka vlada ti je najmocnija vlada na svijetu
Imaju oruzje i naprave za koje jos svijet nezna

To oruzje testiraj kod are-e 51

Takodje se sumnja da posjeduju i vanzemaljsku tehnologiju
Suspect

SUMNJA?!?! pa to je javna tajna
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Tajne Podzemnih Baza : Dulce Empty
PostajNaslov: Re: Tajne Podzemnih Baza : Dulce   Tajne Podzemnih Baza : Dulce Icon_minitimesub kol 15, 2009 1:11 pm

h4x0r je napisao/la:
pa zar to nije ocito,i vjera spominje aliene,illuminati su alieni,a sto se tice americke vlade,to je skupina naj usranijih majmuna na svijetu


Ej jesi ti puko???iluminati alieni???...znas li ti ko su uopste iluminati????
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Gost
Gost




Tajne Podzemnih Baza : Dulce Empty
PostajNaslov: Re: Tajne Podzemnih Baza : Dulce   Tajne Podzemnih Baza : Dulce Icon_minitimeuto kol 18, 2009 9:07 pm

ok tajne baze postoje diljem amerike ali zašto? šta se tamo događa zašto su tajne? Question
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Tajne Podzemnih Baza : Dulce Empty
PostajNaslov: Re: Tajne Podzemnih Baza : Dulce   Tajne Podzemnih Baza : Dulce Icon_minitimeuto kol 18, 2009 9:09 pm

pa vjerovatno neki pokusi o kojima ne smije niko znati....(npr. osnivanje novih vpjnih oruzja i sl.)--
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Tajne Podzemnih Baza : Dulce Empty
PostajNaslov: Re: Tajne Podzemnih Baza : Dulce   Tajne Podzemnih Baza : Dulce Icon_minitimesri kol 19, 2009 4:00 am

mogu samo da kazem TESKO NAMA ako ameri krenu u veliko rasciscavanje sveta, nema da nas ima za 24h. pale

svaka cast za ovu temu Exclamation
[Vrh] Go down
zuja

zuja


Posts : 16
Join date : 31.01.2011

Tajne Podzemnih Baza : Dulce Empty
PostajNaslov: Re: Tajne Podzemnih Baza : Dulce   Tajne Podzemnih Baza : Dulce Icon_minitimečet vel 10, 2011 2:43 am

Vi ljudi mislite da takvih ljudi nema i kod nas. Takve stvari se i kod nas događaju samo se o njima ne zna. Vjerojatno i kod nas imaju takve baze ali možda nisu toliko opsežne kao ove. Svaka čast na postu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tajne Podzemnih Baza : Dulce Empty
PostajNaslov: Re: Tajne Podzemnih Baza : Dulce   Tajne Podzemnih Baza : Dulce Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tajne Podzemnih Baza : Dulce
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» AREA 51 - Americka vojna baza

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Vlada Porice Znanje ...-
Forum(o)Bir: