Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 AREA 51 - Americka vojna baza

Go down 
+2
Dean Winchester
Risk
6 posters
Autor/icaPoruka
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

AREA 51 - Americka vojna baza Empty
PostajNaslov: AREA 51 - Americka vojna baza   AREA 51 - Americka vojna baza Icon_minitimened srp 19, 2009 10:55 am

Evo nesto kratko o njoj:
Riječ je o Američkoj tajnoj bazi koja je bila posebno aktivna za vrijeme hladnog rata.Iz nje su izašli gotovo svi tajni i stelth avioni.Također se vjeruje da su tu ostaci NLO-a koji se srušio u Roswellu.Često je bilo i priča da su djelatnici te baze oboljevali od mističnih bolesti uzrokovanih raznim pokusima i otrovima.Vjeruje da se tu kriju i tjela izvanzemaljaca(ako su ikad postojala).




[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

AREA 51 - Americka vojna baza Empty
PostajNaslov: Re: AREA 51 - Americka vojna baza   AREA 51 - Americka vojna baza Icon_minitimened srp 19, 2009 10:58 am

Iskreno neznam sta se radi ili neradi u njoj ali bih volio otkriti....
Samo znam da ima dosta video klipova na Youtube kako neki ljudi se priblize granici i odjednom ispred njih stoje crni dzipovi , oni krenu nazad i iznad njih vojni helikopteri................i kraj snimka Very Happy
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

AREA 51 - Americka vojna baza Empty
PostajNaslov: Re: AREA 51 - Americka vojna baza   AREA 51 - Americka vojna baza Icon_minitimened srp 19, 2009 10:58 am

znam i ja to ....gledao sam......volio bih jednom doc do granice...Very Happy
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Guest
Gost




AREA 51 - Americka vojna baza Empty
PostajNaslov: Re: AREA 51 - Americka vojna baza   AREA 51 - Americka vojna baza Icon_minitimesri srp 29, 2009 2:46 pm

Gledo sam dosta dokumentaraca o arei 51 ima nesto tu tajanstevno scratch
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

AREA 51 - Americka vojna baza Empty
PostajNaslov: Re: AREA 51 - Americka vojna baza   AREA 51 - Americka vojna baza Icon_minitimesub kol 01, 2009 5:47 pm

prije nekoliko dana sam gledao dokumentarac, gdje ejdan covjek koji radi u NASA-i govori kako je nemoguce da su vanzemaljci posjecivali zemlju, i da je 100% sigurno da nema niti jedno tijelo u areni 51, jer oni imaju najveci senzor (antenu) na svijetu, koja bi deteektovala bilo koji leteci objekat (NLO, avion, helikopter) koji posjeti zemlju....pored toga on detektuje i struje valove i sl.....


Ako ste me ista skontali sta sam htio rec.....evo bubreg queen queen queen
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Guest
Gost




AREA 51 - Americka vojna baza Empty
PostajNaslov: Re: AREA 51 - Americka vojna baza   AREA 51 - Americka vojna baza Icon_minitimepon kol 03, 2009 6:30 pm

Risk je napisao/la:
prije nekoliko dana sam gledao dokumentarac, gdje ejdan covjek koji radi u NASA-i govori kako je nemoguce da su vanzemaljci posjecivali zemlju, i da je 100% sigurno da nema niti jedno tijelo u areni 51, jer oni imaju najveci senzor (antenu) na svijetu, koja bi deteektovala bilo koji leteci objekat (NLO, avion, helikopter) koji posjeti zemlju....pored toga on detektuje i struje valove i sl.....


Ako ste me ista skontali sta sam htio rec.....evo bubreg queen queen queen

Taj covjek je nesto vidio i ovi mu zaprijetili da ce ga ubit ako kaze istinu

Logicno rabbit
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

AREA 51 - Americka vojna baza Empty
PostajNaslov: Re: AREA 51 - Americka vojna baza   AREA 51 - Americka vojna baza Icon_minitimeuto kol 04, 2009 6:33 pm

NLO je napisao/la:
Risk je napisao/la:
prije nekoliko dana sam gledao dokumentarac, gdje ejdan covjek koji radi u NASA-i govori kako je nemoguce da su vanzemaljci posjecivali zemlju, i da je 100% sigurno da nema niti jedno tijelo u areni 51, jer oni imaju najveci senzor (antenu) na svijetu, koja bi deteektovala bilo koji leteci objekat (NLO, avion, helikopter) koji posjeti zemlju....pored toga on detektuje i struje valove i sl.....


Ako ste me ista skontali sta sam htio rec.....evo bubreg queen queen queen

Taj covjek je nesto vidio i ovi mu zaprijetili da ce ga ubit ako kaze istinu

Logicno rabbit



hahahah....nemoj mi ti logike....XD.....zezam se .......poz
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Guest
Gost




AREA 51 - Americka vojna baza Empty
PostajNaslov: Re: AREA 51 - Americka vojna baza   AREA 51 - Americka vojna baza Icon_minitimesri kol 05, 2009 9:41 pm

Risk je napisao/la:
NLO je napisao/la:
Risk je napisao/la:
prije nekoliko dana sam gledao dokumentarac, gdje ejdan covjek koji radi u NASA-i govori kako je nemoguce da su vanzemaljci posjecivali zemlju, i da je 100% sigurno da nema niti jedno tijelo u areni 51, jer oni imaju najveci senzor (antenu) na svijetu, koja bi deteektovala bilo koji leteci objekat (NLO, avion, helikopter) koji posjeti zemlju....pored toga on detektuje i struje valove i sl.....


Ako ste me ista skontali sta sam htio rec.....evo bubreg queen queen queen

Taj covjek je nesto vidio i ovi mu zaprijetili da ce ga ubit ako kaze istinu

Logicno rabbit



hahahah....nemoj mi ti logike....XD.....zezam se .......poz

To je istina sa mnogima je takav slusaj bio
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

AREA 51 - Americka vojna baza Empty
PostajNaslov: Re: AREA 51 - Americka vojna baza   AREA 51 - Americka vojna baza Icon_minitimečet kol 06, 2009 9:25 pm

ma znam to nego se zezam hehe
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

AREA 51 - Americka vojna baza Empty
PostajNaslov: Re: AREA 51 - Americka vojna baza   AREA 51 - Americka vojna baza Icon_minitimečet kol 06, 2009 9:26 pm

ali NASA nema nikakvog dodira sa area 51 u slicnim bazama...
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
PEDERCINA




Posts : 74
Join date : 11.08.2009
Age : 28
Location : ma negdje kad skrenes lijevo pored desne kuce odozgo koja se kriza sa kucom lijevo al moras otici desno

AREA 51 - Americka vojna baza Empty
PostajNaslov: Re: AREA 51 - Americka vojna baza   AREA 51 - Americka vojna baza Icon_minitimesri kol 12, 2009 6:02 pm

budimo realni,sumnjam da ce ikad ista od tih podataka procuriti u javnost,a kada bi neko otisao tamo i sve vidjeo sutra bi imao metak u glavi,tako ako neko od vas uspije razviti oruzje za unistenje svijeta sa kojim bi mogli ucijeniti ameriku da nam da podatke neka mi javi
[Vrh] Go down
redhed hotje da spava

redhed hotje da spava


Posts : 30
Join date : 10.10.2009
Location : Sunce

AREA 51 - Americka vojna baza Empty
PostajNaslov: Re: AREA 51 - Americka vojna baza   AREA 51 - Americka vojna baza Icon_minitimepon stu 16, 2009 1:10 pm

Cudno je samo da se NLO-i pojave bas na kriznim podrucjim.
Ah da,to oni "isjete",onim svojim pipcima,da ce neko podrucje ubrzo biti pogodjeno ratom.Ili su nas cak tako programirali,pa cekaju da igrica pocne,i to kruzeci oko nove "arene".
alien
[Vrh] Go down
Hollow

Hollow


Posts : 4
Join date : 03.08.2010

AREA 51 - Americka vojna baza Empty
PostajNaslov: Re: AREA 51 - Americka vojna baza   AREA 51 - Americka vojna baza Icon_minitimeuto kol 10, 2010 1:21 am

ah sto se tice toga, gledao sam dokumentarac o tome, navodno nakon pada NLO-a nadjeni su ostatci njegovi kod mjestana grada/sela u blizni jedan covjek je donio kuci neke komade i pokzao djetetu koji je na dokumentarcu pricao o tome. Naime jedan dio jeste Metal koji se savija kao alu folija, ali nakon sto se savije vrati se odjednom u prvobitno stanje kako je bilo, nadjeni su komadi cvrstog metala sa simbolima nepoznatim na planeti. Odgovor NASE za metal bio je da je to metal sa nekog njihovog helijskog balona a simboli nvodno je to bilo samo djeciji selotejp kojim su lijepili dijelove balona, djeciji seltojep sa simbolima.. Very Happy
[Vrh] Go down
killer clown
Security
killer clown


Posts : 90
Join date : 15.08.2009

AREA 51 - Americka vojna baza Empty
PostajNaslov: Re: AREA 51 - Americka vojna baza   AREA 51 - Americka vojna baza Icon_minitimečet kol 26, 2010 12:40 am

Da postavim tri panoramske slike kako bi se donekle dobila slika kako Area 51 izgleda..
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Sponsored content





AREA 51 - Americka vojna baza Empty
PostajNaslov: Re: AREA 51 - Americka vojna baza   AREA 51 - Americka vojna baza Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
AREA 51 - Americka vojna baza
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tajne Podzemnih Baza : Dulce

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Vlada Porice Znanje ...-
Forum(o)Bir: