Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zasto se nauka boji Kur'ana?

Go down 
Autor/icaPoruka
redhed hotje da spava

redhed hotje da spava


Posts : 30
Join date : 10.10.2009
Location : Sunce

Zasto se nauka boji Kur'ana? Empty
PostajNaslov: Zasto se nauka boji Kur'ana?   Zasto se nauka boji Kur'ana? Icon_minitimepon stu 16, 2009 1:12 pm

Dosta sam razmisljala da li ovu temu da postavim al sam na kraju odluci da je fakat tema na mjestu i da se moze dosta pisati o njoj i samoj meni da pomognem da shvatim neke stvari a i vama kao buducim citateljima,diskutantima sto ce davati svoje misljenje a i same realne razloge na temu :

"Zasto se nauka boji Kur`ana?"

Mozda zbog cinjenice da Kur`anu nikad nije osporeno ili receno da ne treba da se izucava kao sto je poznato kod drugih vjer'a i naravno sto je dokazano kroz istoriju.Evo jednog cistog primjer'a:
U 750 ajeta (skoro osmina Kur’ana), Kur’an ohrabruje vjernike da proucavaju prirodu, da razmisljaju, da bolje koriste razum u svom traganju za apsolutnim i da od sticanja spoznaje i naucnog razumijevanje stvaraju element zivota u zajednici.

I mi koji smo citali,ucili ..znamo kroz sto je prolazio Galileo Galilei znaci to je jedan banalan primjer...
[Vrh] Go down
 
Zasto se nauka boji Kur'ana?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zašto je tugovala "crna žena"?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Na rubu znanosti-
Forum(o)Bir: