Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prizivanje duhova

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
BoO!

BoO!


Posts : 7
Join date : 13.10.2009
Age : 31
Location : Srbija

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimečet lis 15, 2009 7:35 pm

Pricao mi je drug da je jednom prilikom kad je on bio klinac (on je 84god) sa svojim drustvom prizivao duhove.
Nasli su neku knjigu kod njega na tavanu koja govori o prizivanju duhova i ima tablu (na sredini knjige) na kojoj je napisano DA i NE a oko toga stoje pitanja koja se postavljaju.
I sad oni su to hteli da rade pa su pravili spisak ko ce sve to raditi i potpisivali se u knjigu.
Jedno vece su ne znam gde otisli i tamo odlucili da zovu duhove... Nemogu tacno da se setim ali mislim da mi je rekao da su imali iglu i konac koju su drzali iznad table...
I tako su redom postavljali pitanja: Da li je duh medju nama i igla je skrenula ka DA i jos neka pitanja, ne mogu da se setim koja... i na kraju su pitali da li je duh zao i igla je pokazala na DA i u tom trenutku poceo je da duva jak vetar i da se naoblacuje...i naravno oni su se uplasili i uradili kako pise uputstvo u knjizi, spalili je i dok je knjiga gorela vreme se smirivalo...
I posle toga je proslo oko godinu dana taj moj drug je otisao u biblioteku i tamo pronasao istu tu knjigu i kad ju je otvorio unutra su bili njihovi potpisi...

E sad mene zanima da li je iko od vas cuo za tu knjigu, i ako jeste kako se ona zove, jer ja zelim to da isprobam, a probavala sam da prizivam duhove na razlicite nacine i svi su laz :S
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/profile.php?id=149760
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimečet lis 15, 2009 8:35 pm

Extra prica...a ako hoces dobrih nacina za prizivanje idi na moj blog : [You must be registered and logged in to see this link.]
Tamo imas raznih stvari o duhovima...ima jedan dobar nacin....nadji i probaj...pa javi rezultate Wink
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
wetania

wetania


Posts : 17
Join date : 31.10.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimesub lis 31, 2009 7:20 pm

prica je super... i ja bih voljela to prakticirati i zanima me naziv te knjige

al nije istina da ostale teorije ne funkcioniraju.......ja i moje drugarice smo prizivale duhove..... prvi put:abeceda i casa na sredini i jos da i ne....izgovarale smo rijeci: duhovi sa onoga svijeta mi vas pozdravljamo. dođite i idite u miru...duse(pa ime duha mi smo ih prizivale nekoliko) uslisi nasu molbu i pridruzi nam se na ovom svijetu, na ovom mjestu.....duse ako si tu daj nam neki znak(vise puta)....duse da li si tu?.....stavile smo prst na casu i casa se pomjerala na da.. naravno ispitale smo jedna drugu ko pomjera casu je bas i nismo vjerovali u to.. shvatile smo da ni jedna ne pomjera i nastavile s pitanjima.. ispitale smo jos nekoliko pitanja i zavrsile sa tim...
za nas je to predstavljalo zezanje, ali smo se prevarile.... poslije toga nam je sve krenulo nizbrdo, ja sam vidila neku zenu u crnom neznam ko je to i nezanima me ali mi se to nije prije desavalo sve sam ocjene pokvarila i ja i ona, od tada je pocela neka cudna glavobolja i neki bol u prsima kao da se borim s nekim, nezz uglavnom sve je krenulo nizbrdo
slijedeci put je bilo prizivanje po nacinu sa stranice:http://istineoduhovima.blogger.ba/ i tada smo se cijelo vrijeme smijale i nismo nista pitale niti probale kao da smo se ismijavale tome koga smo prizivale i sad mi se cini da se on meni ismijava i od tada kao da sreca nije na mojoj strani nekad kao da me zaposjedne nesto pa sam potpuno drugacija od normalnog
ako neko zna nacin da otjeram duhove jer znam da postoje i da su tu neka kaze jer nemogu vise s ovom nesrecom.... a ev ak hoces probaj i ovaj nacin prizivanja al nezz kak ces ih vratit u njihovu dimenjziju il sta vec.......
[Vrh] Go down
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimesub lis 31, 2009 11:31 pm

ne bih ti volio biti u kozi !
znam neke nacine iz jedne serije....ali mislim da su istiniti :
duhovi i demoni se boje soli , zapravo se govori o soli na prozorima kuce ( stana ) i na svim ulazima....ali ipak ludo.........
pa zatim...ima i drugi nacin....nosenje pentagrama kao zastitnog simbola....( ako neznas zasto pronadji temu istina o pentagramu ! ) !
i eto ... to je to za sada.....

Sretno !
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimened stu 01, 2009 4:16 am

ma kakva knjiga nemoj da smo smesni, jos nasli svoje potpise sto nije taj lik iskopirao tu knjigu iz biblioteke kad ju je vec nasao po "drugi put" bar da ima pokrice za svoju pricu ili je morao opet da je spali.... scratch
[Vrh] Go down
wetania

wetania


Posts : 17
Join date : 31.10.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimened stu 01, 2009 11:40 am

pa mozda i jesu al mi nije jasno sta su uradili s tom knjigom koju su nasli i ustvari kakva je to knjiga kako se zove ili nesta o njoj, a istina je da nema dokaza za tu pricu ali ne znam zasto bi iko lagao o tome.....
[Vrh] Go down
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimened stu 01, 2009 4:17 pm

wetania je napisao/la:
pa mozda i jesu al mi nije jasno sta su uradili s tom knjigom koju su nasli i ustvari kakva je to knjiga kako se zove ili nesta o njoj, a istina je da nema dokaza za tu pricu ali ne znam zasto bi iko lagao o tome.....

niko nije rekao da je u pitanju laz pre mi deluje kao preprican dobar horor film jer iskreno stvarno mi je neverovatno za poverovati kao sto kazes dosta o toj knjizi nije objasnjeno......prava misterija lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prizivanje duhova
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» prizivanje duhova
» Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Price iz iskustva-
Forum(o)Bir: