Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Djeca ubila cudoviste iz jezera !?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

Djeca ubila cudoviste iz jezera !? Empty
PostajNaslov: Djeca ubila cudoviste iz jezera !?   Djeca ubila cudoviste iz jezera !? Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 10:20 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pojavile su se fotografije mutiranog bića koje izgleda kao da je ispalo iz nekog Tolkienovog romana. Djeca u Panami toliko su se uplašila da su kamenovala jadno stvorenje.
Fotografije prikazuju ljigavo i ćelavo čovjekoliko biće visoko 150 centimetara kako beživotno leži na stijenama pokraj jezera Cerro Azul u središtu Paname.

'Golum' je izronio iz slapova na obali jezera gdje su se igrala djeca. Vidjevši da se biće uputilo prema njima, djeca su panično počela bacati kamenje na njega sve dok ga nisu lišila života.

Djeca su rekla roditeljima da su tijelo bacila natrag u jezero. U pretraživanju jezera odrasli su pronašli 'Golumovo' tijelo.

"Već sam jednom vidio ovakvo stvorenje, i to u Tolkienovom filmu", izjavilo je jedno dijete za The Sun.

Životinja se trenutno nalazi u panamskom Zavodu za očuvanje okoliša, a zoolozi pretpostavljaju da je riječ o ćelavom ljenivcu.

Internet je pun spekulacija o podrijetlu misterioznog čudovišta, a glavna je dilema je li riječ o pitbulu ili o ljenivcu.
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Djeca ubila cudoviste iz jezera !? Empty
PostajNaslov: Re: Djeca ubila cudoviste iz jezera !?   Djeca ubila cudoviste iz jezera !? Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 8:07 pm

znam vidio sam ovo....
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 41

Djeca ubila cudoviste iz jezera !? Empty
PostajNaslov: Re: Djeca ubila cudoviste iz jezera !?   Djeca ubila cudoviste iz jezera !? Icon_minitimepet lis 02, 2009 1:35 am

Nikad cula, ali se nadam da se nisu preterano razmnozili Exclamation
Nekako mi je ljigavo scratch
[Vrh] Go down
Guest
Gost




Djeca ubila cudoviste iz jezera !? Empty
PostajNaslov: Re: Djeca ubila cudoviste iz jezera !?   Djeca ubila cudoviste iz jezera !? Icon_minitimepet lis 02, 2009 2:07 pm

zao mi cudovista Sad
[Vrh] Go down
tammy

tammy


Posts : 75
Join date : 29.12.2009
Age : 30

Djeca ubila cudoviste iz jezera !? Empty
PostajNaslov: Re: Djeca ubila cudoviste iz jezera !?   Djeca ubila cudoviste iz jezera !? Icon_minitimeuto pro 29, 2009 5:46 pm

Jao jadno Sad xD nisu sva cudovista losa
[Vrh] Go down
MrsPuff
Moderator
MrsPuff


Posts : 68
Join date : 06.12.2010
Age : 31
Location : grad izgubljenih snova, ulica Bez Nade,kuća na lijevom uglu

Djeca ubila cudoviste iz jezera !? Empty
PostajNaslov: Re: Djeca ubila cudoviste iz jezera !?   Djeca ubila cudoviste iz jezera !? Icon_minitimesub pro 11, 2010 3:13 pm

jadno čudovite.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad jest mi ga je žao, možda je htjeo samo da se igra s djecom.... Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/MirsadaBajrektarevic
Sponsored content





Djeca ubila cudoviste iz jezera !? Empty
PostajNaslov: Re: Djeca ubila cudoviste iz jezera !?   Djeca ubila cudoviste iz jezera !? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Djeca ubila cudoviste iz jezera !?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» kraljica jezera?????
» Indigo djeca - New age besmislica?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Ostale Misterije-
Forum(o)Bir: