Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Humans can lick too

Go down 
+2
Dean Winchester
macagolubovic
6 posters
Autor/icaPoruka
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Humans can lick too Empty
PostajNaslov: Humans can lick too   Humans can lick too Icon_minitimepet kol 28, 2009 2:42 am

Prica govori o mladoj tinejdzerki koja je zivela u kuci sa svojim roditeljima i omiljenim kucnim ljubimcem psom Alsatian.

Posto je imala 16 god. njeni roditelji su smatrali da je spremna da ostane sama kod kuce dok su oni odsutni. Iako su brinuli o tome da je ostave samu kod kuce, uteha im je bila njeno razumno ponasanje i pas koji bi joj pravio drustvo i brinuo o njoj. Devojka je bila odusevljena time da bude sama gledajuci tv do 23 h. Zbog umora odlucila je da predje u svoju sobu na spratu u pratnji svog vernog psa. Nakon sto je zaspala probudila ju je buka iz kupatila. Nije bila uplasena, samo radoznala sta pravi buku, ipak spustila je ruku pored kreveta da bi dobila malo udobnosti od Alsatian-a. Osetila je toplinu njegovog jezika dok joj je lizao ruku i time pokazivao da je ok i da ce sve biti u redu. Pod tim osecanjem sigurnosti ponovo je zaspala.

Nakon nekog vremena probudio ju je zvuk kapanja iz slavine, ali ona je opet instinktivno spustila ruku kod svog ljubimca. I ovaj put njem ljubimac je pokazao lojalnost i lizao njenu ruku dok nije zaspala. Po poslednji put probudila je buka od pre koja nije ni prestajala, posegla je za svojim psom ali njega nije bilo pored kreveta. Pitajuci se gde su njeni roditelji u to doba noci (bilo je ok 3:30 h) otisla je u kupatilo da nadje psa.

Zatekla je zastrasujuci prizor, pas je bio unakazen, a kapi krvi su pravile dotadasnju buku. Vristeci je otisla da pozove policiju. Telefon nije radio. Iznenada se okrenula i videla svoje roditelje takodje unakazene. U lokvi krvi ispod njih gde su visili, i dalje vristeci, procitala je krvlju napisanu poruku: " I ljudi mogu lizati takodje moja lepotice ".

Lukacki je potrcala uz stepenice od straha ne videvsi crnu figuru coveka koji ju je cekao rasirenih ruku da je uhvati...... THE END
[Vrh] Go down
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

Humans can lick too Empty
PostajNaslov: Re: Humans can lick too   Humans can lick too Icon_minitimepet kol 28, 2009 11:23 am

E ova prica je EXTRA , procitao sam je 10000 puta i jos uvijek se uplasim....pricao mi je ju davno drug....
Ima jedna slicna ali kratka nju cu kasnije napisati Very Happy !
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Humans can lick too Empty
PostajNaslov: Re: Humans can lick too   Humans can lick too Icon_minitimepon kol 31, 2009 8:37 pm

AAAAAAAAAAAAAJ.......kad sam procito ono zadnje najezio sam se........jbt....prica je jeziva.........BRRRR
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Guest
Gost




Humans can lick too Empty
PostajNaslov: Re: Humans can lick too   Humans can lick too Icon_minitimened ruj 06, 2009 8:58 pm

Trenutno najbolja prica na forumu cheers
[Vrh] Go down
karleusa

karleusa


Posts : 22
Join date : 11.09.2009
Age : 29

Humans can lick too Empty
PostajNaslov: Re: Humans can lick too   Humans can lick too Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 11:57 am

Meni je ona poruka....''i ljudi mogu lizati moja ljepotice'' najstrasnija........ BRRR....

i ono THE END je najbolje,znas sta se desilo sa djevojkom-a nije napisano.....

perfektna prica
[Vrh] Go down
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Humans can lick too Empty
PostajNaslov: Re: Humans can lick too   Humans can lick too Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 2:24 pm

karleusa je napisao/la:
Meni je ona poruka....''i ljudi mogu lizati moja ljepotice'' najstrasnija........ BRRR....

i ono THE END je najbolje,znas sta se desilo sa djevojkom-a nije napisano.....

perfektna prica

prica se tako zavrsava bez objasnjenja sta je bilo dalje sa devojkom, mada mozes predpostaviti da nista dobro je nije cekalo....... affraid
[Vrh] Go down
Lexy

Lexy


Posts : 8
Join date : 31.08.2010
Age : 28
Location : Beograd

Humans can lick too Empty
PostajNaslov: Re: Humans can lick too   Humans can lick too Icon_minitimesri ruj 01, 2010 12:03 am

ok prica dobro izgleda ali mi je malo glupo i nelogicno da se posle procitane poruke vraca UZ stepenice znaci ide na drugi sprat,svako normalan bi istrcao iz kuce kad bi zatekao mrtve roditelje i psa
[Vrh] Go down
MrsPuff
Moderator
MrsPuff


Posts : 68
Join date : 06.12.2010
Age : 31
Location : grad izgubljenih snova, ulica Bez Nade,kuća na lijevom uglu

Humans can lick too Empty
PostajNaslov: Re: Humans can lick too   Humans can lick too Icon_minitimened pro 12, 2010 1:06 am

Lexy je napisao/la:
ok prica dobro izgleda ali mi je malo glupo i nelogicno da se posle procitane poruke vraca UZ stepenice znaci ide na drugi sprat,svako normalan bi istrcao iz kuce kad bi zatekao mrtve roditelje i psa
pa dobro, mislim da je poludila u tom trenutku, nije mogla da jasno razmišlja.. confused

a priča je sila... brrrr,, i ono'' humans can lik too',,,, OO MOJ BOŽE affraid affraid affraid affraid
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/MirsadaBajrektarevic
Sponsored content





Humans can lick too Empty
PostajNaslov: Re: Humans can lick too   Humans can lick too Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Humans can lick too
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Paranormalne pojave-
Forum(o)Bir: