Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Iz iskustva....

Go down 
+4
Risk
Vanessa...
Dean Winchester
macagolubovic
8 posters
Autor/icaPoruka
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Iz iskustva.... Empty
PostajNaslov: Iz iskustva....   Iz iskustva.... Icon_minitimečet kol 20, 2009 2:28 pm

Evo jedne price iz sela moje babe:

Sjedi momak kuci ,noc, 3-4 sata posle ponoci ,igra karte s ocem i bratom , a tokom citavog igranja cuje se muzika ,slavlje u daljini, otac nista ne cuje a braca cuju kao da je ispred kuce,ignorisu oni to,kad kaze jedan brat , idem ja da vidim sta je to, ode sa njim i drugi brat a otac ostane kuci , upregnu oni konja i polako idu, muzika sve glasnija ,glasnija ... Dodju oni na njihovu livadu gdje su krave izvodili na pasu , vide razvijen sator,zastava, svadba....Igra se kolo ispred ,cude se braca ko se to zeni ,jos na njihovoj livadu...Traze da vide mladozenju,nema ga nigde samo zenska populacija igra kolo... Uvati jedna djevojka jednog brata za ruku da se prikljuci kolu,isto tako i druga drugog brata, igraju oni tako , uzivancija , kad jedan brat kaze:
"Ivaneee ,ajmo kuci zora ce jos malo"
A ovaj drugi brat ne cuje ga dobro ,nagne se da ga vidi i cuje i ispadne mu krst na travu, sagne se on da ga dovati i vidi svakoj djevojci stopala podvijena, on od straha se razdra:
"Miljaneeee ovo su vjesticeee" - i prekinu ga srce...
Miljan trceci pobjeze kuci na ulaz ga saceka otac , Miljan sav preblijedjen isprica sta se desilo i sa ocem ode na livadu. Tamo ni satora,ni muzike,ni djevojke, samo Ivan mrtav lezi sa krstom u ruci. Miljan je nakon toga poludeo!

Jel dobra prica, baba kaze da je istinita i da se desila prije 2 genercije
[Vrh] Go down
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

Iz iskustva.... Empty
PostajNaslov: Re: Iz iskustva....   Iz iskustva.... Icon_minitimečet kol 20, 2009 3:12 pm

Prica je bas extra....volim ovakve....znaci prica je super....vjerujem da je moguce ali ne znam....znaci svaka pohvala macigolubovic Very Happy !
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Iz iskustva.... Empty
PostajNaslov: Re: Iz iskustva....   Iz iskustva.... Icon_minitimečet kol 20, 2009 3:27 pm

hvala lepo trudim se cheers ipak je ovo moj omoljeni sajt.....

moze jedno pitanje kako se postaje urednik ili korisnik grupe nisam bas vicna oko tih stvari mozda je i pitanje glupo Question Exclamation zato dajte malo objasnjenje, hvala unapred lol!
[Vrh] Go down
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

Iz iskustva.... Empty
PostajNaslov: Re: Iz iskustva....   Iz iskustva.... Icon_minitimečet kol 20, 2009 3:57 pm

a to su moderatori....to mi napravimo....da nam pomognu uredjivati forum !
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Iz iskustva.... Empty
PostajNaslov: Re: Iz iskustva....   Iz iskustva.... Icon_minitimečet kol 20, 2009 3:58 pm

ok sad mi je jasno..pozz
[Vrh] Go down
Vanessa...
Global Moderator
Vanessa...


Posts : 14
Join date : 16.08.2009

Iz iskustva.... Empty
PostajNaslov: Re: Iz iskustva....   Iz iskustva.... Icon_minitimečet kol 20, 2009 4:33 pm

xmmmmmmm i ovu sam pricu cula od par ljudi.... i slucajnost je da su i njima to babe pricale Very Happy hheheh mada mozda je i istina...
[Vrh] Go down
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Iz iskustva.... Empty
PostajNaslov: Re: Iz iskustva....   Iz iskustva.... Icon_minitimečet kol 20, 2009 4:40 pm

volela bih kad bi ona licno sad mogla da mi potvrdi verodostojnost price..... Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Iz iskustva.... Empty
PostajNaslov: Re: Iz iskustva....   Iz iskustva.... Icon_minitimečet kol 20, 2009 6:00 pm

prica je super....vidim da si u zadnje vrijeme vrlo aktivna....samo tako nastavi....SVAKA CAST!!!
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Iz iskustva.... Empty
PostajNaslov: Re: Iz iskustva....   Iz iskustva.... Icon_minitimepet kol 21, 2009 12:40 am

hvala Risk lol!
[Vrh] Go down
Dzaja

Dzaja


Posts : 24
Join date : 01.11.2009

Iz iskustva.... Empty
PostajNaslov: Re: Iz iskustva....   Iz iskustva.... Icon_minitimepon stu 02, 2009 10:31 pm

Citao sam i ja ovu pricu pre jedno 3-4 meseca... Na jednom forumu je pisalo da su to bila braca iz Vojvodine... a na drugom pak da su iz Bosne... Svako ima svoju verziju price, mada ja mislim da ima istine...
[Vrh] Go down
wetania

wetania


Posts : 17
Join date : 31.10.2009

Iz iskustva.... Empty
PostajNaslov: Re: Iz iskustva....   Iz iskustva.... Icon_minitimesri stu 04, 2009 1:38 pm

prica je super...svidja mi se....vjerovatno je i ovo jos jedna od onih prica koje neko ne zna sta se ustvari desilo jer postoji vise nekih verzija price iii mislim da postoji jedna prava verzija a da su ostale prepricane mozda s izmjenama ili onako kako oni misle da se desila
prica je stvarno super i pomalo zastrasujuca...
[Vrh] Go down
NiL_NiL

NiL_NiL


Posts : 6
Join date : 12.12.2010

Iz iskustva.... Empty
PostajNaslov: Re: Iz iskustva....   Iz iskustva.... Icon_minitimened pro 12, 2010 1:10 am

Ne razumijem ovo sa podvijenim stopalima.. Kako to izgleda..? Ne mogu da si stvorim sliku nikako..
A prica je jako zanimljiva...
[Vrh] Go down
pafeks




Posts : 4
Join date : 22.03.2011

Iz iskustva.... Empty
PostajNaslov: heyyy   Iz iskustva.... Icon_minitimesri srp 20, 2011 7:24 pm

ovo ja mislim da je rijec o vilama i njihovom krugu gdje igraju kolo al mi nisu jasne njihove noge !
[Vrh] Go down
Sponsored content





Iz iskustva.... Empty
PostajNaslov: Re: Iz iskustva....   Iz iskustva.... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Iz iskustva....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vasa iskustva

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Price iz iskustva-
Forum(o)Bir: