Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! )

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! ) Empty
PostajNaslov: SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! )   SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! ) Icon_minitimened kol 16, 2009 2:37 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Stručnjaci za fotografiju su utvrdili da slika ni na koji način nije naknadno obrađivana, pa nije jasno kako se ova gospođa pojavila na njoj. Naime, problem je u tome što je umrla 1990. godine!



"Slikala sam mobitelom svoju dvogodišnju nećakinju, te ni u ludilu nisam mogla pomisliti da ću na fotografiji ugledati i svoju pokojnu prabaku".

"Malena Penny i ja smo bile same u kući te doista ne znam što je moglo projecirati lik starice. Oko nas nije bilo zrcala ili televizora".

[You must be registered and logged in to see this image.]

Gospođa koja stoji na slici sasvim lijevo je prabaka slikana za života. Stručnjaci su potvrdili da je riječ o istoj osobi, a posebno je zanimljiv detalj - haljina! Čini se da je ista kao i na slici s malenom Penny.


Ispričala je to 18-godišnja Kasey urednicima radijske postaje The Lite Rock 105 (Rhode Island, SAD) koji su fotografiju potom objavili na svom portalu.

Otada traje burna rasprava je li riječ o prevari ili ne, a sliku su u međuvremenu preuzeli i mnobrojni drugi mediji, čak i pojedine ugledne televizijske postaje.

U svakom slučaju, Kasey nije obradila sliku ili mozda jeste na neki nacin koji STRUCNJACI neznaju !

Naime, stručnjaci za obradu slika su utvrdili da se nije igrala u Photoshopu, pa će nevjerne Tome morati naći kakav drugi trag u želji da raskrinkaju eventualnu laž.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! ) Empty
PostajNaslov: Re: SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! )   SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! ) Icon_minitimened kol 16, 2009 2:59 pm

ne znam....meni ova slika izgleda previse jano.....cito sam ovo i prije.....slika mi je prejasna da bi bila istinita...
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! ) Empty
PostajNaslov: Re: SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! )   SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! ) Icon_minitimened kol 16, 2009 2:59 pm

hahaha.....pa u tome je i fazon............hahaha.....al nemoze se objasniti sta je ......... samo je objasnjeno da cura ne laze Very Happy
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! ) Empty
PostajNaslov: Re: SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! )   SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! ) Icon_minitimened kol 16, 2009 3:22 pm

e ja sam siguran da se ne ukazuju samo nocu.....Very Happy
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! ) Empty
PostajNaslov: Re: SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! )   SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! ) Icon_minitimepon kol 17, 2009 5:11 am

po meni duhovi na slici ako kojim slucajem upadnu u kadar bledi su i teze se razaznaju, bakica na obe slike ima istu haljinu ali samo na jednoj naocare za vid.....zasto Question
[Vrh] Go down
Gost
Gost




SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! ) Empty
PostajNaslov: Re: SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! )   SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! ) Icon_minitimesri kol 19, 2009 7:24 pm

čim sam pročitao, razni mediji preuzeli sliku, odmah se da zaključiti da je bilo ono, ti meni 300$ ja tebi sliku, cura možda studira nekakvu tehniku ili njen dečko, frend, ali nikada neznaš, ja brijem da je ovo fake!
[Vrh] Go down
karleusa

karleusa


Posts : 22
Join date : 11.09.2009
Age : 29

SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! ) Empty
PostajNaslov: Re: SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! )   SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! ) Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 12:12 pm

macagolubovic je napisao/la:
po meni duhovi na slici ako kojim slucajem upadnu u kadar bledi su i teze se razaznaju, bakica na obe slike ima istu haljinu ali samo na jednoj naocare za vid.....zasto Question

pa ne moze naocale ponijet na drugi svijet.... i usput,vidite kako je zena blijeda na slici gdje je duh....

usporedite malo slike : ona gdje je ziva i ona gdje je duh
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! ) Empty
PostajNaslov: Re: SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! )   SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! ) Icon_minitimesri ruj 16, 2009 11:02 pm

pogledaj koliko je curica blijeda.....sto si bolesniji to si blijedji....
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Sponsored content





SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! ) Empty
PostajNaslov: Re: SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! )   SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! ) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! )
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vidja duhove....
» Vase price
» Lutka koja broji
» Teorija zavere: Apollo nikada nije bio na Mesecu!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Paranormalne pojave-
Forum(o)Bir: