Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje NLO-a

Go down 
+2
Dean Winchester
Risk
6 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Empty
PostajNaslov: 5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje NLO-a   5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Icon_minitimečet srp 23, 2009 2:47 pm

Stanton Friedman, fizičar koji je ugled stekao radeći u uglednim tvrtkama poput Westinghousea i General Electrica, velik dio svog života proveo je istražujući fenomen NLO-a.

Održavši nedavno predavanje pred 600-tinjak zainteresiranih osoba, Friedman je zaključio kako je nedvojbeno da vanzemaljske letjelice već desetljećima posjećuju Zemlju, a svjetske vlade čine sve kako bi dokazi o tim 'susretima treće vrste' ostali skriveni od javnosti.
Friedman je utvrdio pet razloga zbog kojih vlade pokušavaju zataškati priče o posjetima vanzemaljaca, slikovito se izrazivši da bi se tu moglo govoriti o 'svemirskom slučaju Watergate'.
Evo 5 Friedmanovih razloga:
1. Vlasti pokušavaju utvrditi kakvu tehnologiju koriste vanzemaljske letjelice, a jedini način da to utvrde je analiza svih do sada srušenih objekata.
2. Nijedna vlast ne želi da njezini neprijatelji, pogotovo vanjski, saznaju za njihovo otkriće.
3. Ako neka ugledna i utjecajna svjetska ličnost kojoj ljudi vjeruju, poput pape ili engleske kraljice, dozna za otkriće i o tome progovori javno, temelji civilizacije bili bi poljuljani, a pojednici koji ju čine počeli bi gledati isključivo vlastite interese te se više ne bi ponašali kao građani određenih država.
4. Problem fundamentalističke krščanske perspektive, koja vanzemaljce percipira kao 'vražja posla'. Oni smatraju da je Čovjek jedino inteligentno u svemiru.
5. Javna potvrda postojanja vanzemaljaca dovela bi do globalnog ekonomskog, a time i političkog kaosa.


Pravda podsjeća da NLO nije mit zapadnog svijeta jer svako malo na svjetlo dana izlaze nova izviješća o intezivnim istragama tog fenomena i u bivšem SSSR-u, koji se praktički ni po ćemu ne razlikuju s onima načinjenim na zapadu.
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Empty
PostajNaslov: Re: 5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje NLO-a   5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Icon_minitimečet srp 23, 2009 7:50 pm

svaka cast na ovom postu....Smile
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Empty
PostajNaslov: Re: 5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje NLO-a   5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Icon_minitimepet srp 24, 2009 11:34 am

Evo da ja kazem jos jedan razlog koji tu nije naveden...
Zamislite Obama dodje " Dobar dan dame i gospodo samo da vam kazem vanzemaljci postoje i imaju veoma dobru tehnologiju , mogu nas sve pobiti sa planete za nekoliko sati....nema potrebe za panikom..............."
To bi bio 6 razlog ja mislim Very Happy !
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Gost
Gost




5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Empty
PostajNaslov: Re: 5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje NLO-a   5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Icon_minitimepet srp 24, 2009 11:55 am

Haha ,ajd uvazavamo "obama alien rule" XD
[Vrh] Go down
Guest
Gost




5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Empty
PostajNaslov: Re: 5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje NLO-a   5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Icon_minitimesri kol 05, 2009 9:40 pm

Nece da dizu paniku... digo bi se cijeli svijet kad bi vlada to priznala
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Empty
PostajNaslov: Re: 5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje NLO-a   5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Icon_minitimečet kol 06, 2009 9:27 pm

ne vjerujem da bi nastala neka panika kad bi se to proculo.....to je jednostavno tako.....ako postoje moramo ih prihvatiti kao komsije....Smile
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Empty
PostajNaslov: Re: 5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje NLO-a   5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Icon_minitimesub kol 08, 2009 9:14 pm

Ja znam da bi se dignula panika.....sigurno.....ljude ne bi bilo briga jesuli ti alieni dobri ili ne !?
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Empty
PostajNaslov: Re: 5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje NLO-a   5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Icon_minitimesub kol 08, 2009 11:54 pm

vecina ljudi je glupa.....morate priznat...panice radi sitnice.....
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
PEDERCINA




Posts : 74
Join date : 11.08.2009
Age : 28
Location : ma negdje kad skrenes lijevo pored desne kuce odozgo koja se kriza sa kucom lijevo al moras otici desno

5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Empty
PostajNaslov: Re: 5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje NLO-a   5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Icon_minitimesri kol 12, 2009 6:03 pm

imali slucajno na internetu neka slika iz te knjige ili tekst
[Vrh] Go down
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 41

5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Empty
PostajNaslov: Re: 5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje NLO-a   5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Icon_minitimepet kol 14, 2009 5:28 am

Risk je napisao/la:
vecina ljudi je glupa.....morate priznat...panice radi sitnice.....



u potpunosti se slazem sa ovim komentarom Exclamation
[Vrh] Go down
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Empty
PostajNaslov: Re: 5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje NLO-a   5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Icon_minitimepet kol 14, 2009 10:13 am

ali Risk de da ja tebe nesto pitam .... bil ti panicio kada bi bilo dokazano da alieni postoje i zele da zauzmu zemlju ???
ti sada mozes reci da ne bi....ali pravi odgovor je da bi se svaki normalan covjek usrao u gace da me izvinete Very Happy


Zadnja promjena: Dean Winchester; sub kol 15, 2009 10:37 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
PEDERCINA




Posts : 74
Join date : 11.08.2009
Age : 28
Location : ma negdje kad skrenes lijevo pored desne kuce odozgo koja se kriza sa kucom lijevo al moras otici desno

5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Empty
PostajNaslov: Re: 5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje NLO-a   5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Icon_minitimepet kol 14, 2009 1:40 pm

kad bi sazno da hoce da preuzmu zemlju,ja bi fino komp,stvari i u njemacku lol! lol!
[Vrh] Go down
Guest
Gost




5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Empty
PostajNaslov: Re: 5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje NLO-a   5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Icon_minitimesub kol 15, 2009 3:49 am

Dean Winchester je napisao/la:
ali Risk de da ja tebe nesto pitam .... bil ti panicio kada bi bilo dokazano da alieni postoje i zele da zazmu zemlju ???
ti sada mozes reci da ne bi....ali pravi odgovor je da bi se svaki normalan covjek usrao u gace da me izvinete Very Happy

Dobar post al kako cemo mi saznat jesul dobri il zli osim ako nebude prekasno Suspect
[Vrh] Go down
Gost
Gost




5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Empty
PostajNaslov: Re: 5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje NLO-a   5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Icon_minitimepon kol 17, 2009 10:07 am

pa normalno da nijedna vlada neće obavijestiti 7 milijardi ljudi da vanzemaljci postoje i da naše vlade s njima pregovaraju, to bi bilo kolektivno samoubojstvo čovječanstva, kada bi se to objavilo nastala bi planetarna panika koja se nebi mogla tako brzo smiriti !
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Empty
PostajNaslov: Re: 5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje NLO-a   5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Icon_minitimepon kol 17, 2009 1:03 pm

ej a odakle dokazi da alieni hoce da zauzmu zemlju????
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Dinox

Dinox


Posts : 45
Join date : 15.07.2009

5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Empty
PostajNaslov: Re: 5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje NLO-a   5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Icon_minitimepon kol 17, 2009 5:53 pm

Mozda im treba bakar il sta vec. Najbolje je pitat njih.
Laughing
[Vrh] Go down
zuja

zuja


Posts : 16
Join date : 31.01.2011

5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Empty
PostajNaslov: Re: 5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje NLO-a   5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Icon_minitimečet vel 10, 2011 2:52 am

imam ja starog željeza pa nek dođu do mene pa mogu ić
[Vrh] Go down
Sponsored content





5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Empty
PostajNaslov: Re: 5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje NLO-a   5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje  NLO-a Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
5 razloga zbog kojih vlade taje postojanje NLO-a
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 'Alieni nas trebaju zbog reprodukcije!'
» Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući
» Indija: Otkriven krater zbog kojeg su izumrli dinosauri?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Vlada Porice Znanje ...-
Forum(o)Bir: