Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 vidovita beba,treba,džemila,duda...

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




vidovita beba,treba,džemila,duda... Empty
PostajNaslov: vidovita beba,treba,džemila,duda...   vidovita beba,treba,džemila,duda... Icon_minitimesri srp 22, 2009 1:00 am

prije svega moram reci da mi je omiljena tv emisija treca(?!) dimenzija na tv99 - tamo sam puno naucila

prica 1.
prica meni komsinica: isla sam ja kod vidovite dzemile ( ozenio joj se momak, al nije njom, a ona je bila zavrsna godina srednje, mjesec april ( bitno jer se blizila matura)) i nisam mogla doci do nje, nego me neka saradnica primila i sve mi pogodila i kako cu se sikirati, i za momka mi je rekla da mu je ona k.... nabacila sihire i da to treba lijeciti....
gledam ja nju, onako ko tele sarena vrata i pitam: pa jesil ti njoj ista prije toga otkrila o sebi pa da je ona znala da ces brinuti nesto... kaze kona: ma nisam, samo sam joj rekla da idem u skolu i da sam zavrsna godina (?!)

prica 2. u super oglasima stajao je prije par mjeseci reklamni oglas: "Vidovita Rusmira lijeci negativnu energiju i prorice buducnost sarajevskim Svetim krugom i Visockom piramidom Sunca"

prica 3. gledam ja omiljenu mi tv emisiju ( treca dimenzija) i tamo hodza sikiric iz hrasnice na genijalno pitanje voditelja: postoje mnogi prevaranti, neki lijece ljude ovim, neki onim, cak su mi neki govorili i da dobiju zapise pa treba da ih drze u vodi i onda da piju vodu i da ih pojedu, znate li vi ista o tome??? odgovara ( faca prvo zamisljena, jedna obrva poludignuta, potom pogled upucen ka nebu): ja kolko znam zapisi se ne jedu!

prica 4. isti voditelj genijalac prilikom ugoscavanja jedne tete vidovnjakinje iz okoline kaknja tvrdi: nas su pokusavali mnogi prevaranti kontaktirati, ali ipak mi imamo glas, mi smo jedna respektabilna emisija i ne mozemo pustiti svakoga(???)!

imam ja jos pricica....
al da vas ne davim....
jeste li ikada isli vidonjacima? jesul vam sta vidjeli???
jel fakat moguce da je ovoliko ljudi zaludjeno tim glupostima i zasto??? odakle jednoj djevojci koja je clam petoclane porodice u kojoj radi samo 1 osoba za 400 km ideja da da 20 km za seansu i gatanje???
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

vidovita beba,treba,džemila,duda... Empty
PostajNaslov: Re: vidovita beba,treba,džemila,duda...   vidovita beba,treba,džemila,duda... Icon_minitimečet srp 23, 2009 1:31 pm

ej a koja je to TV???
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

vidovita beba,treba,džemila,duda... Empty
PostajNaslov: Re: vidovita beba,treba,džemila,duda...   vidovita beba,treba,džemila,duda... Icon_minitimečet srp 23, 2009 1:33 pm

najsmjesnija prica je ona o oglasu iz super oglasa...hehe
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Gost
Gost




vidovita beba,treba,džemila,duda... Empty
PostajNaslov: Re: vidovita beba,treba,džemila,duda...   vidovita beba,treba,džemila,duda... Icon_minitimečet srp 23, 2009 1:37 pm

Risk je napisao/la:
ej a koja je to TV???
TV 99 Very Happy
[Vrh] Go down
Guest
Gost




vidovita beba,treba,džemila,duda... Empty
PostajNaslov: Re: vidovita beba,treba,džemila,duda...   vidovita beba,treba,džemila,duda... Icon_minitimesri srp 29, 2009 2:39 pm

Haha trebacu pogledat ovo ;D
[Vrh] Go down
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

vidovita beba,treba,džemila,duda... Empty
PostajNaslov: Re: vidovita beba,treba,džemila,duda...   vidovita beba,treba,džemila,duda... Icon_minitimečet srp 30, 2009 12:51 am

Mene je terala drugarica da idemo kod neke vidovite zene po neku vodu koju ona pravi.

Navodno tu vodu koju ti ona spremi, sta vec radi s njom ne znam, treba da pijes nedelju dana. Kad prestanes je piti svi ljudi koji su u tvom okruzenju a ne vole te nece ti se vise javljati i onda ces videti ko ti je pravi prijatelj, posao ti krece od ruke, i jos neke po meni gluposti.

Nisam otisla po tu vodu jer u medjuvremenu mi se samo po sebi pokazalo ko su mi pravi prijatelji i ko me iskreno voli.
[Vrh] Go down
Sponsored content





vidovita beba,treba,džemila,duda... Empty
PostajNaslov: Re: vidovita beba,treba,džemila,duda...   vidovita beba,treba,džemila,duda... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
vidovita beba,treba,džemila,duda...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Beba Djavola

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: