Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ljudsko lice na zidu crkve

Go down 
Autor/icaPoruka
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 41

Ljudsko lice na zidu crkve Empty
PostajNaslov: Ljudsko lice na zidu crkve   Ljudsko lice na zidu crkve Icon_minitimened sij 31, 2010 4:29 am

Britanac Alan Stocks fotografisao je lice Isusa koje se pred Uskrs pojavilo na kamenom zidu crkve Greenock Westnurn u gradu Inverclyde.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Alan je obrise Isusovog lica primetio dok se odmarao ispred brijačnice u kojoj radi. Kaže da je tu gotovo svaki dan, ali još nikada nije vidio ovakvu sličnost s Isusom na zidu crkve. Slika čak ima i bradu poput Isusa i krunu od trnja načinjenu od korova koji raste u kamenju, piše The Sun.

'Primetio sam lice na zidu, a kada sam to vidio bilo je neverojatno. Definitivno izgleda kao Isus. Bio sam napolju, odmarao sam se, a lice na kamenu je uhvatilo moj pogled. Nikada ga pre nisam primetio. Većinom uvek dolazim na odmor na ovo mesto.

Alan je lice pokazao svojoj supruzi Sharon, koja je također bila zadivljena sličnosti s Isusom te je zid fotografirala kako bi ga pokazala prijateljima. 'Svi kojima sam pokazao sliku zadivljeni su licem.
[Vrh] Go down
 
Ljudsko lice na zidu crkve
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Ostale Misterije-
Forum(o)Bir: