Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kristalna Lobanja

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
redhed hotje da spava

redhed hotje da spava


Posts : 30
Join date : 10.10.2009
Location : Sunce

Kristalna Lobanja Empty
PostajNaslov: Kristalna Lobanja   Kristalna Lobanja Icon_minitimepon lis 26, 2009 5:59 pm

Da li ponesto netko od vas zna o ovome ?...
Jedna grupa koja je bila ne fizicka, je odlucila da ostavi neki predmet koji ima u njemu znanje koje ce biti za one koji se dovoljno evolviraju da shvatu to. Ova misicava bica su bili visoki sa zlatno bronzanom kozom, zlatnom kosom i violet oci. Na etericni level ova grupa je kreirala predmet koji je unutar imao svo znanje od Mind Of God , toliko koliko su oni znali. Mind Of God se isto naziva bog, universal mind, cosmic mind, cosmic intelligence. Limitirane ljudske misli ne mogu da shvatu golemost kreacije. Znaci ovaj predmet je imao svo znanje sto je poticalo od Boga za koje su oni znali. Programirali su predmet sa istorijom unversa i sa svom tehnologijom koja ce ikad biti potrebna ljudskim bicama na ovoj nasoj planeti. Za oblik, grupa je odlucila da bude u obliku zenske ljudske lobanje bez ikakve nacionalne osobine. Lobanja je reprezentovala sve humanoids, simbolisala je bratstvo i harmoniju. Zensko je izabrano zbog toga sto ce biti stavljeno u fizicku realnost kao simbol da se prevazidje ego, kristal je izabran jel reprezentuje najvislju vibraciju mogucu u fizickoj realnosti-purity, clarity, focusing, I magnification . Vilica je bila mobilna i simbolisalo je da je predmet za komunikaciju. Ova grupa je ostavila kristalnu lobanju sa prvom Lyraen/Atlan civilizacijom koja je dosla . Stavljeno je u srce piramidi gde ce se puniti sa energijom u toku mnogo godina. Ovo je legendarna lobanja o kojoj su u knjigama pisali. Jedan dobar autor je David Hatcher Childress. kada su Sirians infiltrirali drugu generaciju Lyraen/Atlan civilizacije, oni su se dogovorili sa Atlans da studiraju kristalnu lobanju. Posle duzeg vremena uspeli su da kreiraju tacnu kopiju koju su uzeli i odneli na Sirius A zvezdani sistem. Ne zaboravi da Sirius A bica su najsuperior- nija tehnoloski . Druge alien grupe su napravile inferiorne kopije za upotrebu sa njine ljudske kreacije. Dok je stigla i treca generacija Lyraen/Atlans pravi cilj kristalne lobanje je skoro bio zaboravljen. Oni sa moc i koji su bili na vlast su pokusali da je upotrebu za negativne svrhe .....

Nisu shvatili da magnifikuje i reflektuje natrag sve zle akcije i namjere. Pored toga kreirana je na taj nacin da sta god mislis u njenom prisustvu se reflektuje natrag i postane deo tvojih dozivljaja. Od lobanje su trebali da shvate da fizicki universe je ogledalo tvojih misli. Kada je potonuo Atlantis, visoki svestenici koji su pobegli doneli su je u centralnu Ameriku gde su Procyons doveli Maye. Ovde je bilo korisceno kao predmet kojem su se molili dok nisu Maye odvedene sa planete, zato niko nezna zasto nema uopste nigde njihovog traga, nego su jednostavno nestali. Kristalna lobanja je ostala zakopana u rusevinama dok nije pronadjena u ranijim delu 20 vijka kada je ona sama dozvolila da bude pronadjena. Kristalna lobanja funkcionise kroz trinity komunikaciju a to je color, tone i archetype. Kada bilo koja kombinacija ovih 3 se pomisli u prisustvu lobanje, onda se otvori program koji je kodiran za posebnu frekvenciju koja rezonira . Svaka kombinacija ovih 3 ce da otkljuca program u lobanji koji ce da da neku nauku covecanstvu. Lijeva strana mozga, reprezentuje jezik, desna ciste misli. Pineal u sred cela balansira i prevede lijevu i desnu stranu kroz archetypes. Ovo ti objasnjavam za sta sluze ti dijelovi naseg mozga. Archetypes mogu da budu geometriske, slova, brojevi. Stari Hebrejski simboli, piktogrami ili bilo kakva kombinacija ovih. Boje su isto dio triade i imaju malte ne svoj jezik. Lijeva strana mozga je mracnost, desna je svjetlost i pineal u sred cela ili tvoje trece oko balansira ovo ako neko zna nesto o ovome ajde da malo diskutujemo uzivajte Very Happy
[Vrh] Go down
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

Kristalna Lobanja Empty
PostajNaslov: Re: Kristalna Lobanja   Kristalna Lobanja Icon_minitimepon lis 26, 2009 10:50 pm

O ovome sam gledao ja mislim na national geographic chanel...
Svidja mi se...bas je cool...
Nemam rijeci !
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Kristalna Lobanja Empty
PostajNaslov: Re: Kristalna Lobanja   Kristalna Lobanja Icon_minitimesub lis 31, 2009 1:44 pm

znam ja....to je legenda koja kaze da ako se tih svih trinaest kkristalnih lubanje ostavi na odredjeno mjesto (u nekom hramu ja mislim), da ce doci do smaka svijeta. nisam siguran koliko ih je do sada pronadjeno, a mrsko mi je trazit po netu:D. Ta legenda potice od MAJA, a smatra se da su maje predale te lubanje u Atlantidu...
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Sponsored content





Kristalna Lobanja Empty
PostajNaslov: Re: Kristalna Lobanja   Kristalna Lobanja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kristalna Lobanja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Ostale Misterije-
Forum(o)Bir: