Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Poltergeist brutalno napao djecaka !

Go down 
+2
macagolubovic
Dean Winchester
6 posters
Autor/icaPoruka
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

Poltergeist brutalno napao djecaka ! Empty
PostajNaslov: Poltergeist brutalno napao djecaka !   Poltergeist brutalno napao djecaka ! Icon_minitimeuto srp 14, 2009 6:03 pm

Nasilni je duh Daniela podigao u zrak, punih ga pet minuta vukao po dnevnom boravku, te ga naposljetku izbacio iz kuće. Srećom, drama je završila uz samo poneku modricu.

Daniela Wilkinsa, 13-godišnjaka iz Hartlepoola, grada na sjeveroistoku Engleske, brutalno je napao poltergeist, prenosi lokalni list Hartlepool mail.

Daniel je bio sam u kući i slušao muziku kada ga je duh zgrabio, povukao u zrak i izbacio na ulicu nakon pet minuta navlačenja po sobi!

Preplašeni je dječak potom pobjegao prvom susjedu, te izjavio da nije vidio duha, no da je čuo nekoga iza sebe kako teško diše.

Pritom nije teže ozlijeđen, te je zadobio tek nekoliko modrica.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Daniel pokazuje modricu novinarima (izvor: Hartlepool mail)

Njegova se majka Beverley obratila za pomoć svećeniku Richardu Masshedaru iz crkve Sv. Pavla, ali i potvrdila da će obitelj unatoč njegovim molitvama svejedno hitno preseliti.

(riječ poltergeist dolazi iz njemačkog jezika, polter = stvarati buku, geist = duh)
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Guest
Gost




Poltergeist brutalno napao djecaka ! Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist brutalno napao djecaka !   Poltergeist brutalno napao djecaka ! Icon_minitimesri srp 29, 2009 2:22 pm

Nedo bog nikome Shocked

Ja nebi vise smio bit sam da mi se nesto ovako desi What a Face
[Vrh] Go down
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Poltergeist brutalno napao djecaka ! Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist brutalno napao djecaka !   Poltergeist brutalno napao djecaka ! Icon_minitimečet srp 30, 2009 12:56 am

Ja uvek ima veliki strah kad ostanem sama u stanu i dan danas. Imam utisak da nisam sama i da mi po drugim sobama stalno nesto pucka, a kazu da ta puckanja predstavljaju hod duhova.

Da li je jos neko cuo tako nesto? affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Poltergeist brutalno napao djecaka ! Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist brutalno napao djecaka !   Poltergeist brutalno napao djecaka ! Icon_minitimečet srp 30, 2009 12:57 pm

cujem stalno pucketanja i lupanja po kuci, ali nisam nikad ni od koga cuo potvrdu u moju sumnju da bi to mogli biti duhovi pale inace i ja cesto osjetim prisutnost nekoga u kuci kad budem sam, ili dok lezim u krevetu oko 2-3 u noci. jeza me hvata uvijek i tesko spavam kad to osjetim... Shocked
[Vrh] Go down
misko123




Posts : 2
Join date : 01.08.2009

Poltergeist brutalno napao djecaka ! Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist brutalno napao djecaka !   Poltergeist brutalno napao djecaka ! Icon_minitimesub kol 01, 2009 1:50 am

Ma kod mene nema misterija -dvosobni stan na 20.spratu...blindirana vrata...alarm i kamera...pa nek izvoli ko hoce.....
[Vrh] Go down
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Poltergeist brutalno napao djecaka ! Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist brutalno napao djecaka !   Poltergeist brutalno napao djecaka ! Icon_minitimepet kol 14, 2009 2:06 pm

zar posle tolikog maltretiranja samo ova mala modrica..... scratch
[Vrh] Go down
Guest
Gost




Poltergeist brutalno napao djecaka ! Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist brutalno napao djecaka !   Poltergeist brutalno napao djecaka ! Icon_minitimesub kol 15, 2009 4:02 am

Al opet ovo nije za salu

Stavite se u njegovu poziciju Shocked
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Poltergeist brutalno napao djecaka ! Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist brutalno napao djecaka !   Poltergeist brutalno napao djecaka ! Icon_minitimesub kol 15, 2009 1:43 pm

macagolubovic je napisao/la:
Ja uvek ima veliki strah kad ostanem sama u stanu i dan danas. Imam utisak da nisam sama i da mi po drugim sobama stalno nesto pucka, a kazu da ta puckanja predstavljaju hod duhova.

Da li je jos neko cuo tako nesto? affraid



hhaahha.......ta pucketanja nastaju radi promjena temperature u predmetima...ali se to kasnije uzelo kao da to duhovi hodaju, te njihova pojava mijenja temperaturu.....mislim da su to ciste gluposti....Smile
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Gost
Gost




Poltergeist brutalno napao djecaka ! Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist brutalno napao djecaka !   Poltergeist brutalno napao djecaka ! Icon_minitimesri kol 19, 2009 7:16 pm

kada upalim klimu a vani vruče, na staroj drvenoj komodi se lako može čuti pucanje, pa i kod tv onako kako plastika pucketa ponekad fakat jako zapucketa da zabrijem da je nešto puklo, ali naravno da nisam mislio kako su to duhovi,poltergeist, odmah sam skužio o čemu je tu riječ, tj. kako se materijal( plastika, drvo)pod određenom temp. prebrzo ohladi,te je pritom došlo do pucketanja, a da čujete tek stari ormar ispred klime e pa to je za čut kako zapucketa ponekad, ahahahaa, ali ovisi od osobe do osobe kada neko gleda strašan film pa se nešto ovako desi, onda odmah kažu duhovi i tako to, međutim to je sam čista fizika nothing else, jer to slušam svaki dan !!
[Vrh] Go down
Lexy

Lexy


Posts : 8
Join date : 31.08.2010
Age : 28
Location : Beograd

Poltergeist brutalno napao djecaka ! Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist brutalno napao djecaka !   Poltergeist brutalno napao djecaka ! Icon_minitimesri ruj 01, 2010 12:54 am

hehe...to sto cujete pucketanje to je ok,a necije prisustvo ste umislili to sam mozak radi kad je odredjena doza straha ili umora u coveku,i jos nesto procitao sam na stotine prica i uvek se duh pojavljuje u kuci mozda samo u jednoj ili dve dosada je bio u stanu
[Vrh] Go down
MrsPuff
Moderator
MrsPuff


Posts : 68
Join date : 06.12.2010
Age : 31
Location : grad izgubljenih snova, ulica Bez Nade,kuća na lijevom uglu

Poltergeist brutalno napao djecaka ! Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist brutalno napao djecaka !   Poltergeist brutalno napao djecaka ! Icon_minitimepon pro 06, 2010 1:15 am

ok, i ja čujem pucketanja >.> i onda neka kucanja u staklo affraid i onda čujem kako neko hoda po sobi.......... vlači se po sobi bolje rečeno affraid :s :s :s
jadan dječak, šta on sve mora da preživi Sad
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/MirsadaBajrektarevic
Sponsored content





Poltergeist brutalno napao djecaka ! Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist brutalno napao djecaka !   Poltergeist brutalno napao djecaka ! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Poltergeist brutalno napao djecaka !
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» POLTERGEIST
» Poltergeist u bolnici ?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Paranormalne pojave-
Forum(o)Bir: